N E W S

 18.11.2011   

IV liga

W kolejnych meczach IV ligi Top-Spin I zwyciężył w meczu rozegranym na własnych stołach z ZKS IV Drzonków 10:6 oraz przegrał na wyjeździe z Koroną Tajfunem Wschowa 4:10. Zespoły Top-Spina II i III przegrały swoje wyjazdowe mecze w V lidze w Nowej Soli i Krośnie Odrz odpowiednio 1:10 i 0:10.

 

 

 

 

 08.11.2011   

Międzyszkolna Liga tenisa stołowego

5 listopada odbył się w Drzonkowie drugi turniej Międzyszkolnej Ligi tenisa stołowego. W kategorii młodzików podobnie jak w pierwszym turnieju zwyciężył reprezentant Top-Spina Kargowa Robert Kamrowski. Pozostali Kargowianie zajęli następujące miejsca: Szymon Wieczorek - 3, Michał Kowalik - 6 i Kevin Szmicel 13. 

Wyniki zawodów znajdują się na stronie ZKS Drzonków - http://www.pingpong.zks.pl/

 

FOTKI

 

 08.11.2011   

Turniej UKS

W niedzielę 30 października odbyły się w Kostrzynie eliminacje wojewódzkie turnieju UKS o puchar PZTS. W zawodach startowały dwa zespoły Top-Spina Kargowa. Oba grały w kategorii młodzików i zajęły II i V miejsce. Wicemistrzami Województwa zostali Robert Kamrowski i Szymon Wieczorek, a V miejsce zajęli Kevin Szmicel i Hubert Walkowiak.

 

 

 25.10.2011   

V liga

Rozpoczęły się rozgrywki w V lidze tenisa stołowego. W tym roku V liga jest mocno okrojona i do tego bardzo silna. W rozgrywkach uczestniczą dwa zespoły Top-Spina. Po dwóch kolejkach Top-Spin II ma jedną wygrany i jeden przegrany mecz natomiast Top-Spin III (najmłodszy zespół w V lidze) poniósł dwie porażki.

 

WYNIKI i TABELA

 

FOTKI

 

 25.10.2011   

IV liga

Trwają rozgrywki w IV lidze tenisa stołowego. W dotychczasowych meczach zespół Top-Spina jeden mecz zremisował i 3 przegrał. Słabsze wyniki są wynikiem tego, że jeszcze ani jednego meczu nasi tenisiści nie rozegrali w pełnym składzie. Zadaniem zespołu w tym sezonie jest utrzymanie się w gronie IV- ligowców. 

 

 

 

FILM          FOTKI

 

 11.10.2011   

I rzut klasy "A"

2 października odbył się w Drzonkowie I rzut kl A. W zawodach startowały trzy zespoły Top-Spina. Na IV miejscu uplasował się Top-Spin V, a najlepiej indywidualnie zaprezentował się Kamil Lorenc zajmując 16 miejsce.

 

 

Miejsca pozostałych zawodników oraz klasyfikacja drużynowa

 

FOTKI

 11.10.2011   

I Turniej Międzyszkolnej Ligi Tenisa Stołowego

1 października odbył się w Drzonkowie pierwszy Turniej Międzyszkolnej Ligi Tenisa Stołowego. Startowała w nim grupa najmłodszych tenisistów Top-Spina. Najlepiej zaprezentowali się Robert Kamrowski i Szymon Wieczorek zajmując odpowiednio pierwsze i czwarte miejsce.

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

 11.10.2011   

Eliminacja do I OTK

25 września odbył się w Brzegu Dolnym półfinał ogólnopolski stanowiący eliminację do I OTK. W zawodach wystąpiło 6 najlepszych zawodników z województw: śląskiego, opolskiego, dolnośląskiego i lubuskiego. Reprezentujący Top-Spina i nasze województwo Krystian Sakowicz zajął miejsce 13-16 i nie uzyskał awansu do turnieju ogólnopolskiego.

 

 

 

 

 

 

 

 11.10.2011   

I WTK

17 i 18 września w Kostrzynie nad Odrą odbywał się pierwszy Wojewódzki turniej Kwalifikacyjny. W zawodach wystartowała duża grupa zawodników Top-Spina. W kategorii młodzików najlepiej zaprezentowali się Robert Kamrowski i Michał Kowalik zajmując miejsca w przedziale 17-24. Wśród kadetów bardzo dobrze spisał się Krystian Sakowicz zajmując 3 miejsce. Krystian uzyskał awans do zawodów półfinałowych do I OTK które odbędą się w Brzegu Dolnym.

 

 

WYNIKI MŁODZIKÓW     WYNIKI KADETÓW

 

FOTKI

 

 21.06.2011   

I turniej z okazji Dni Kargowej

W sobotę 18 czerwca w sali gimnastycznej SP Kargowa rozegrano pierwszy otwarty turniej tenisa stołowego z okazji Dni Kargowej. W zawodach wystartowało 50 zawodników. Rywalizowano w czterech kategoriach. 

 

 

Oto końcowa kolejność:


Kat. młodzik niezrzeszony:
Kaźmierczak Paweł – Dąbrówka
Kramski Michał – Radoszyn
Łukaszewicz Jakub – Stary Jaromierz
Kowalik Michał – Karszyn

Kat. młodzik zrzeszony:
Szwarga Konrad – Łagów
Bujanowski Kacper – Białków
Janik Sebastian – Łagów
Suliga Maksymilian – Radoszyn

Kat. kadet:
Sakowicz Krystian – Smolno Małe
Olechnowicz Łukasz – Smolno Wielkie
Stasik Tomasz – Otyń
Zaraza Krzysztof – Krosno Odrz

Kat. open:
Szułcik Radosław – Nowy Tomyśl
Garbowski Michał – Radoszyn
Schauer Kamil – Ziel. Góra
Starszak Wojciech – Radoszyn

 

FOTKI

 21.06.2011   

Turniej w Łagowie

W dniu 12.06.2011 odbył się w Łagowie otwarty turniej tenisa stołowego o puchar Wójta Gminy Łagów. 

 

 

Zwycięzcy kategorii:

 

Młodzicy:
1.Janik Sebastian- Łagów
2.Kozłowski Wiktor-Gorzów
3.Szwarga Konrad-Łagów
4.Stańczuk Mateusz-Gorzów

Juniorzy:
1.Sakowicz Krystian-Kargowa
2.Olechnowicz Łukasz-Kargowa
3.Kańduła Damian-Kargowa
4.Zaraza Krzysztof-Krosno Odrzańskie

Seniorzy:
1.Zagórski Łukasz-Lemierzyce
2.Piotrowski Marcin-Żary
3.Sawoch Artur-Gorzów
4.Pokorski Rafał-Kargowa

Oldboye:
1.Kozłowski Jedrzej-Gorzów,
2.Nowak Jan-Międzyrzecz,
3.Starszak Wojciech-Radoszyn,
4.Kukurowski Stanisław-Świebodzin

Imprezę zorganizował i prowadził prezes K.S.Olimpijczyk Zbigniew Cybulski. Do zawodów zgłosiło się 48 zawodników z całego województwa lubuskiego.

 19.04.2011   

Udane zakończenie sezonu. 

Paulina Rajewska wicemistrzynią województwa w grze deblowej.

Blisko 100 zawodniczek i zawodników uczestniczyło w XIII indywidualnych mistrzostwach woj. lubuskiego juniorów i kadetów w tenisie stołowym, które rozegrane zostały 16 kwietnia w Drzonkowie. Wśród startujacych była 8 osobowa grupa tenisistów Top-Spina Kargowa. W grach juniorów Damian Kańduła i Michał Sagan uplasowali się na miejscach 17-22. W grze deblowej oboje grając w parze zajęli miejsce 5-8. W grach pojedynczych kadetów najlepiej zaprezentował się Krystian Sakowicz i Paulina Rajewska plasując się na pozycjach 5-8. Pozostali kadeci(K. Woch, Ł. Olechnowicz, M. Kurczyk i Filip Ziarek) zajęli miejsca 17-24. W grach deblowych chłopcy uplasowali się na miejscach 9-14, a jedyna nasza reprezentantka Paulina Rajewska grając z Dominiką Lesiak z Lubska zajęła drugie miejsce i została wicemistrzynią województwa kadetek w grze deblowej.

WYNIKI:

JUNIORZY     KADECI GALERIA

W zawodach drużynowych, które odbyły się tydzień wcześniej w Kostrzynie nasze drużyny w kategorii młodzików (p. Reiner, K. Lorenc i O. Rajewski, R Kamrowski) zajeły miejsca 5-8 a kadeci uplasowali się na miejscach 5-8(K. Sakowicz, K. Woch, Ł. Olechnowicz) i 9-11(F. Ziarek i M. Kurczyk).


WYNIKI

GALERIA

1 2 3 4 5 6

 

 
Free web counter
Free web counter

Created by Marecki. All rights reserved.