N E W S

18.11.2011

IV liga

W kolejnych meczach IV ligi Top-Spin I zwyciężył w meczu rozegranym na własnych stołach z ZKS IV Drzonków 10:6 oraz przegrał na wyjeździe z Koroną Tajfunem Wschowa 4:10. Zespoły Top-Spina II i III przegrały swoje wyjazdowe mecze w V lidze w Nowej Soli i Krośnie Odrz odpowiednio 1:10 i 0:10.

08.11.2011

Międzyszkolna Liga tenisa stołowego

5 listopada odbył się w Drzonkowie drugi turniej Międzyszkolnej Ligi tenisa stołowego. W kategorii młodzików podobnie jak w pierwszym turnieju zwyciężył reprezentant Top-Spina Kargowa Robert Kamrowski. Pozostali Kargowianie zajęli następujące miejsca: Szymon Wieczorek - 3, Michał Kowalik - 6 i Kevin Szmicel 13.

FOTKI

08.11.2011

Turniej UKS

W niedzielę 30 października odbyły się w Kostrzynie eliminacje wojewódzkie turnieju UKS o puchar PZTS. W zawodach startowały dwa zespoły Top-Spina Kargowa. Oba grały w kategorii młodzików i zajęły II i V miejsce. Wicemistrzami Województwa zostali Robert Kamrowski i Szymon Wieczorek, a V miejsce zajęli Kevin Szmicel i Hubert Walkowiak.

25.10.2011

V liga

Rozpoczęły się rozgrywki w V lidze tenisa stołowego. W tym roku V liga jest mocno okrojona i do tego bardzo silna. W rozgrywkach uczestniczą dwa zespoły Top-Spina. Po dwóch kolejkach Top-Spin II ma jedną wygrany i jeden przegrany mecz natomiast Top-Spin III (najmłodszy zespół w V lidze) poniósł dwie porażki.

WYNIKI i TABELA

FOTKI

25.10.2011

IV liga

Trwają rozgrywki w IV lidze tenisa stołowego. W dotychczasowych meczach zespół Top-Spina jeden mecz zremisował i 3 przegrał. Słabsze wyniki są wynikiem tego, że jeszcze ani jednego meczu nasi tenisiści nie rozegrali w pełnym składzie. Zadaniem zespołu w tym sezonie jest utrzymanie się w gronie IV- ligowców.

FILM          FOTKI

11.10.2011

I rzut klasy "A"

2 października odbył się w Drzonkowie I rzut kl A. W zawodach startowały trzy zespoły Top-Spina. Na IV miejscu uplasował się Top-Spin V, a najlepiej indywidualnie zaprezentował się Kamil Lorenc zajmując 16 miejsce.

Miejsca pozostałych zawodników oraz klasyfikacja drużynowa

FOTKI

11.10.2011

I Turniej Międzyszkolnej Ligi Tenisa Stołowego

1 października odbył się w Drzonkowie pierwszy Turniej Międzyszkolnej Ligi Tenisa Stołowego. Startowała w nim grupa najmłodszych tenisistów Top-Spina. Najlepiej zaprezentowali się Robert Kamrowski i Szymon Wieczorek zajmując odpowiednio pierwsze i czwarte miejsce.

WYNIKI

11.10.2011

Eliminacja do I OTK

25 września odbył się w Brzegu Dolnym półfinał ogólnopolski stanowiący eliminację do I OTK. W zawodach wystąpiło 6 najlepszych zawodników z województw: śląskiego, opolskiego, dolnośląskiego i lubuskiego. Reprezentujący Top-Spina i nasze województwo Krystian Sakowicz zajął miejsce 13-16 i nie uzyskał awansu do turnieju ogólnopolskiego.

11.10.2011

I WTK

17 i 18 września w Kostrzynie nad Odrą odbywał się pierwszy Wojewódzki turniej Kwalifikacyjny. W zawodach wystartowała duża grupa zawodników Top-Spina. W kategorii młodzików najlepiej zaprezentowali się Robert Kamrowski i Michał Kowalik zajmując miejsca w przedziale 17-24. Wśród kadetów bardzo dobrze spisał się Krystian Sakowicz zajmując 3 miejsce. Krystian uzyskał awans do zawodów półfinałowych do I OTK które odbędą się w Brzegu Dolnym.

WYNIKI MŁODZIKÓW     WYNIKI KADETÓW

FOTKI

21.06.2011

I turniej z okazji Dni Kargowej

W sobotę 18 czerwca w sali gimnastycznej SP Kargowa rozegrano pierwszy otwarty turniej tenisa stołowego z okazji Dni Kargowej. W zawodach wystartowało 50 zawodników. Rywalizowano w czterech kategoriach.

Turniej w Łagowie

W dniu 12.06.2011 odbył się w Łagowie otwarty turniej tenisa stołowego o puchar Wójta Gminy Łagów.

4.Kukurowski Stanisław-Świebodzin

Imprezę zorganizował i prowadził prezes K.S.Olimpijczyk Zbigniew Cybulski. Do zawodów zgłosiło się 48 zawodników z całego województwa lubuskiego.

19.04.2011

Udane zakończenie sezonu.

Paulina Rajewska wicemistrzynią województwa w grze deblowej.

Blisko 100 zawodniczek i zawodników uczestniczyło w XIII indywidualnych mistrzostwach woj. lubuskiego juniorów i kadetów w tenisie stołowym, które rozegrane zostały 16 kwietnia w Drzonkowie. Wśród startujacych była 8 osobowa grupa tenisistów Top-Spina Kargowa. W grach juniorów Damian Kańduła i Michał Sagan uplasowali się na miejscach 17-22. W grze deblowej oboje grając w parze zajęli miejsce 5-8. W grach pojedynczych kadetów najlepiej zaprezentował się Krystian Sakowicz i Paulina Rajewska plasując się na pozycjach 5-8. Pozostali kadeci(K. Woch, Ł. Olechnowicz, M. Kurczyk i Filip Ziarek) zajęli miejsca 17-24. W grach deblowych chłopcy uplasowali się na miejscach 9-14, a jedyna nasza reprezentantka Paulina Rajewska grając z Dominiką Lesiak z Lubska zajęła drugie miejsce i została wicemistrzynią województwa kadetek w grze deblowej.

WYNIKI:

JUNIORZY     KADECI

W zawodach drużynowych, które odbyły się tydzień wcześniej w Kostrzynie nasze drużyny w kategorii młodzików (p. Reiner, K. Lorenc i O. Rajewski, R Kamrowski) zajeły miejsca 5-8 a kadeci uplasowali się na miejscach 5-8(K. Sakowicz, K. Woch, Ł. Olechnowicz) i 9-11(F. Ziarek i M. Kurczyk).