N E W S

 15.05.2012   

Robert Kamrowski zwycięzcą Międzyszkolnej Ligi Tenisa Stołowego w kategorii młodzików

28 kwietnia w Drzonkowie rozegrano szósty (ostatni) Turniej Międzyszkolnej Ligi Tenisa Stołowego. Cały cykl składał się z sześciu turniejów. Do klasyfikacji końcowej było branych pięć najlepszych startów. Zawody rozgrywane były w czterech kategoriach wiekowych dla dziewcząt i chłopców. Łącznie w zawodach uczestniczyło blisko 200 uczniów z 12 Szkół Podstawowych i pięciu Gimnazjów. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe koszulki, najlepsze szóstki otrzymały dyplomy, a zawodnicy z miejsc I - IV otrzymali medale oraz nagrody rzeczowe. W zawodach startowała najmłodsza grupa tenisistów Top-Spina Kargowa. W kategorii młodzików w pierwszej szóstce znalazło się trzech wychowanków Top-Spina. Na najwyższym podium stanął Robert Kamrowski, trzecie miejsce zajął Szymon Wieczorek, a szósty był Michał Kowalik. Organizatorem imprezy był Zielonogórski Klub Sportowy.

 

FOTKI

 

 24.04.2012   

Paulina Rajewska podwójną medalistką Mistrzostw Województwa w tenisie stołowym

W dniach 21 i 22 kwietnia w Drzonkowie i Kostrzynie odbywały się Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w tenisie stołowym we wszystkich kategoriach wiekowych. W zawodach startowali również tenisiści Top-Spina Kargowa. W kategorii młodzików nasi tenisiści zajęli następujące miejsca: Robert Kamrowski i Szymon Wieczorek 13-16, Michał Kowalik 17-24 a Kewin Szmicel 33-45. W kategorii kadetów: Piotr Reiner 13-16, Oskar Rajewski 17-24. Najlepiej indywidualnie wypadła Paulina Rajewska zajmując 6 miejsce wśród kadetek. W grach podwójnych w kategorii młodzików nasze pary Kamrowski-Wieczorek i Kowalik-Szmicel zostały sklasyfikowane na miejscach 9-12. Na tej samej pozycji w kategorii kadetów ukończyli zawody deblowe Reiner i Rajewski. Z dwoma medalami wróciła z Mistrzostw Paulina Rajewska. Srebro wywalczyła w grze podwójnej grając z Dorotą Mitutą z Drzonkowa, a brąz w grze mieszanej grając z Hubertem Lubinem również z Drzonkowa.

 

FOTKI

 

 17.04.2012   

IV liga

 

Zakończyły się rozgrywki w IV lidze tenisa stołowego. Tenisiści Top-Spina Kargowa stanęli na wysokości zadania i utrzymali się w tej klasie rozgrywkowej. W pięciu rozegranych w tym roku meczach, kargowscy zawodnicy wygrali aż cztery. Każdy z nich był meczem "o życie". Top-Spin kolejno pokonał Jofrakudę III Świebodzin 10:3, Koronę Tajfun Wschowa 10:8, Sports Kolsko 10:2 i w ostatni weekend Jofrakudę II Świebodzin 10:5. Najwięcej punktów dla zespołu w całym sezonie zdobyli: Krystian Sakowicz 26, Artur Małycha 23.5, Artur Poniedziałek 16, Bartosz Maciejewski 16, Daniel
Tyszkiewicz 6 i Przemysław Kujawa 4.5. 


SKUTECZNOŚĆ ZAWODNIKÓW 

 

 10.04.2012   

Międzyszkolna Liga tenisa stołowego

 

W Drzonkowie odbył się V turniej Międzyszkolnej Ligi Tenisa Stołowego. Zawody w kategorii młodzików wygrał reprezentant Top-Spina Robert Kamrowski (prowadzi również w klasyfikacji generalnej po V turniejach). W turnieju wystartowało 12 młodych tenisistów z Kargowej.

 

WYNIKI           FOTKI

 

 10.04.2012   

V rzut klasy "A"

 

1 kwietnia odbył się w Drzonkowie V rzut kl. A. Z zawodników Top-Spina najlepiej indywidualnie zaprezentował się Oskar Rajewski zajmując miejsce 9-12. Po pięciu rzutach Top-Spin V zajmuje IV miejsce.

 

 

FOTKI

 

 

 27.03.2012   

Otwarte Mistrzostwa Regionu Kozła w tenisie stołowym.

Tenisiści kargowskiego Top-Spina w rolach głównych.

 

24 marca w Zbąszyniu odbyły się Mistrzostwa Regionu Kozła w tenisie stołowym.Wystartowało w nich 67 zawodniczek i zawodników z Kargowej, Świebodzina, Kąkolewa, Radoszyna, Leszna, Babimostu, Rogozińca, Wijewa, Dąbrówki Wielkopolskiej, Przychodzka, Solca, Zbąszynia, Przyprostyni, Łomnicy i Zbąszynka.

Zawody przeprowadzono w kategoriach open. Organizatorzy ustalili także kolejność końcową dla zawodników mieszkających na terenie Regionu Kozła.

Wyniki w kategoriach dla mieszkańców Regionu Kozła:

 

Dziewczęta do 16 lat:
1. Rajewska Paulina – Kargowa
2. Opic Julia - Przyprostynia
3. Szuwarska Urszula - Zbąszyń
Chłopcy do 16 lat:
1. Sakowicz Krystian – Kargowa
2. Kurczyk Michał – Kargowa
3. Kamrowski Robert – Kargowa
Panie powyżej 16 lat:
1. Polaczek Alicja - Kargowa
2. Szczebiot Malwina - Zbąszyń
3. Drzymała Anna - Zbaszyń 
Panowie powyżej 16 lat:
1. Starszak Szymon - Zbąszyń
2. Szczebiot Józef - Zbąszyń
3. Tyszkiewicz Daniel – Kargowa

 

Paulina Rajewska i Krystian Sakowicz zwyciężyli, a Alicja Polaczek zajęła II m w kategorii OPEN.

 

FOTKI

RELACJA NA NASZEMIASTO.PL

 

 27.03.2012   

IV liga

 

W IV lidze trwa walka o utrzymanie się w tej klasie rozgrywkowej. Zespół Top-Spina w meczach o życie zwyciężył w meczu z Koroną Tajfunem Wschowa 10:8 oraz zdecydowanie pokonał Sports Kolsko 10:2. Do zakończenia rundy rewanżowej pozostał jeszcze jeden mecz we własnej sali - 14.04 z Jofrakudą II Świebodzin. Możliwe są różne scenariusze. Wygrana lub remis powinny wystarczyć do utrzymania w IV lidze.

 

 27.03.2012   

V liga

 

Zakończyły się rozgrywki w V lidze tenisa stołowego. W ostatnich kolejkach zespoły Top-Spina II i III rozgrywały mecze z zespołem Dziesiątki III Nowa Sól. Top Spin III przegrał swoje spotkanie 8:10 a Top-Spin II 5:10. W końcowej tabeli zespoły Top-Spina zajęły V i VI miejsce. Wszystkie zespoły utrzymały status zespołów V-ligowych.


FOTKI

 

21.03.2012   

IV rzut klasy "A"

11 marca odbył sie w Sulechowie IV rzut klasy A. Wystąpiły w nim 3 zespoły Top Spina. Najlepiej indywidualnie zaprezentował się Robert Kamrowski zajmując 5 miejsce. Drużynowo IV miejsce zajął Top-Spin V. Szczegółowe wyniki w załączniku.

 

 

 

 22.02.2012   

Przegrana w bardzo ważnym meczu IV ligi

Rozpoczęła się runda rewanżowa. Nasi pingpongiści rozpoczęli ją od porażki 7:10 z Jofrakudą III Świebodzin. Spotkanie miało duże znaczenie dla układu tabeli. Ewentualna wygrana dawała naszemu zespołowi spokojny byt i prawie pewne utrzymanie w gronie IV ligowców. Przegrana sprawia, że bój o utrzymanie będzie trwał do ostatniego meczu. Kolejny mecz 10 marca na własnej sali z Tajfunem-Koroną Wschowa.

 

 07.02.2012   

Czwarte zwycięstwo Roberta Kamrowskiego

W sobotę 4 lutego odbył się w Drzonkowie IV rzut Międzyszkolnej Ligi Tenisa Stołowego. W kategorii młodzików po raz czwarty z rzędu zwyciężył ping-pongista Top-Spina Kargowa Robert Kamrowski. Doskonale spisali się również jego koledzy. Szymon Wieczorek był 3, Michał Kowalik 4, Kevin Szmicel 10 a Hubert Walkowiak 13. Po czterch turniejach na czele klasyfikacji jest Robert Kamrowski a Szymon Wieczorek zajmuje 3 miejsce. Miejsca pozostałych tenisistów Top-Spina w załączniku. Drużynowo kargowscy tenisiści zajmują trzecie miejsce.

 

WYNIKI

 

 26.01.2012   

Mistrzostwa Powiatu w drużynowym tenisie stołowym

W hali Drzonkowskiego Gimnazjum odbyły się Mistrzostwa Powiatu w drużynowym tenisie stołowym. Zawody były drugą eliminacją do Finałów Lubuskiej Olimpiady Młodzieży. Startowały w nich najlepsze szkoły wyłonione w zawodach ośrodkowych. Wśród uczestniczących drużyn znalaleźli się również tenisiści stołowi z Kargowej. Nasze zespoły we wszystkich kategoriach znalazły się na pozycjach medalowych. Mistrzyniami Powiatu zostały uczennice Gimnazjum Hanna Burdziej i Paulina Rajewska i one jako jedyne uzyskały awans do Finałów Lubuskiej Olimpiady Młodzieży. Na drugim stopniu podium uplasowali się uczniowie Gimnazjum Krystian Sakowicz i Piotr Reiner, oraz reprezentujący Szkołę Podstawową Robert Kamrowski i Szymon Wieczorek. Trzecie miejsce w kategorii szkół podstawowych zajęłły siostry Ola i Weronika Kruszyńskie. Uczestnicy Mistrzostw Powiatu na fotkach.

 

 26.01.2012   

III rzut klasy "A"

W niedzielę 22 stycznia odbył się w Drzonkowie III rzut kl A. Startowały w nim trzy zespoły Top-Spina. Najlepiej indywidualnie zaprezentował się Oskar Rajewski a Top-Spin V uplasował się na VII miejscu. Po trzech rzutach prowadzi ZKS VIII Drzonków a Top-Spin V zajmuje VI miejsce.

 

 

FOTKI

 26.01.2012   

Międzyszkolna Liga tenisa stołowego

W sobotę 21 stycznia odbył się w Drzonkowie trzeci turniej Międzyszkolnej Ligi tenisa stołowego. Startowała w nim trójka tenisistów Top-Spina. Po raz trzeci w kategorii młodzików zwyciężył Robert Kamrowski a jego koledzy Szymon Wieczorek i Hubert Walkowiak zajęli odpowiednio 3 i 4 miejsce.

 

 

 

 

 

FILMY:

I SET FINAŁU     II SET FINAŁU

 

FOTKI

 

 18.01.2012   

IV i V liga

W sobotę 14 stycznia odbyła się ostatnia kolejka pierwszej rundy IV i V ligi tenisa stołowego. Pierwszy zespół Top-Spina rozgrywał we własnej hali bardzo ważne spotkanie z sąsiadującą z nim w tabeli Jofrakudą III Świebodzin. Nasi tenisiści wyszli z tego spotkania obronną ręką i pokonali zespół ze Świebodzina 10:3. Mecz był bardzo zacięty. Aż 7 pojedynków kończyło się dopiero w 5 secie.
Zespoły Top-Spina II i III rozgrywały swoje spotkania w V lidze na wyjazdach. Oba zakończyły się przegranymi naszych tenisistów. Top-Spin II uległ Dziesiątce III Nowa Sól 4:10, a Top-Spin III przegrał bez walki pojedynek w Drzonkowie z ZKS V 0:10. Runda rewanżowa rozpocznie się 4 lutego.

FOTKI

 

 

 

 20.12.2011   

Rozgrywki ligowe

 

 

 

 

 

 

IV liga
W kolejnych meczach IV ligi Top-Spin zremisował z Teją Łęknica 9:9 oraz przegrał z Dziesiątką Nowa Sól 10:3. Punkty dla Top-Spina zdobyli: K. Sakowicz - 6, A. Małycha - 2, A. Poniedziałek - 1,5, D. Tyszkiewicz i B. Maciejewski po 1 oraz P. Kujawa 0,5. 


V liga
Grające w V lidze drugi i trzeci zespół Top-Spina przegrał swoje kolejne mecze. Top-Spin II uległ prowadzącej w tabeli Tęczy Krosno Odrz. 1:10(punkt zdobył, Olechnowicz) a Top-Spin III przegrał 4:10 z Dziesiątką III Nowa Sól. Zespoły Top-Spina zajmują w tabeli dwa ostatnie miejsca. Ostatnia kolejka pierwszej rundy zostanie rozegrana 15 stycznia. Oba zespoły rozegrają mecze na wyjazdach.


kl. "A"
11 grudnia został rozegrany w Drzonkowie II rzut kl A. Najlepiej indywidualnie zaprezentował się Robert Kamrowski zajmując 16 miejsce. Zespoły Top-Spina po dwóch rzutach zajmują następujące miejsca: Top-Spin V - 6 miejsce, Top-Spin III - 11 miejsce, Top-Spin IV - 12 miejsce. W rozgrywkach uczestniczą 22 zespoły. Kolejny rzut 22 stycznia.
 

 

 29.11.2011   

Cykl turniejów pod hasłem "Alkohol szkodzi zdrowiu" zakończony. Zachowaj trzeźwy umysł.

W piątek 25 listopada w sali gimnastycznej SP Kargowa odbył się ostatni (trzeci) w tegorocznej edycji turniej tenisa stołowego pod hasłem „Alkohol szkodzi zdrowiu”. Organizatorem cyklu zawodów był Uczniowski Klub Sportowy „Top-Spin”. W tegorocznej edycji turnieju wystartowało łącznie 43 zawodniczek i zawodników. 

Ostatni turniej tego cyklu ma swoją niepowtarzalną atmosferę. Na sali pachnie pączkami, dzieci czekają na podsumowanie i rozdanie nagród. W tym roku rywalizacja przebiegała w dwóch kategoriach; osobno dla uczniów szkół podstawowych i osobno dla uczniów gimnazjum i starszych. Wśród uczniów szkół podstawowych zwyciężył Robert Kamrowski, przed Szymonem Wieczorkiem i Hubertem Walkowiakiem. W kategorii gimnazjum i starsi najlepszy był Damian Kańduła przed Michałem Saganem i Piotrem Reinerem.

Zakończenie turnieju wypadło bardzo okazale. Każdy z uczestników otrzymał słodki upominek w postaci pączka ufundowany przez Gminną Komisję d.s Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym. Uczestnicy wszystkich trzech turniejów otrzymali małe słodkie upominki ufundowane przez Piotra Napierałę – Sklep POOL, ubojnię drobiu Jarosława Brychcego, sklep ABC państwa Maniów, sklep spożywczy Renaty Reiner. Pierwsza szóstka w klasyfikacji indywidualnej otrzymała puchary ufundowane przez Komisję d.s Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym. Dodatkowo, jak co roku wyróżnieni zostali również: najlepsza dziewczynka turnieju (Kruszyńska Ola w kat. SP i Paulina Rajewska w kat. Gim), najmłodszy uczestnik (Kevin Szmicel) i największa niespodzianka zawodów (Hubert Walkowiak).

Już dziś organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych tenisowymi zmaganiami na kolejny cykl turniejów za rok.

 

 

WYNIKI

 

FILM          FOTKI

 

 22.11.2011   

II WTK

W dniach 5 i 12 listopada odbywał się w Drzonkowie II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny. Wystąpiło w nim siedmiu członków Top Spina. W kategorii młodzików nasi tenisisci zajęli następujące miejsca: Robert Kamrowski i Szymon Wieczorek - 17-24, Michał Kowalik - 33-48. W kategorii kadetów Krystian Sakowicz - 8, Paulina Rajewska - 13-16, Oskar Rajewski i Piotr Reiner - 17-24.

 

 

1 2 3 4 5 6

 

 
Free web counter
Free web counter

Created by Marecki. All rights reserved.